A A A

Szkolenia psów

Masz problem z psem i nie wiesz co robić ?

Wydaje Ci się że Twój pies zna komendy ale niestety nie reaguje gdy je słyszy?

Spacer staje się utrapieniem bo Twój pies ciągnie na smyczy lub skacze na ludzi?

Zaczepia inne psy? Nie wraca na zawołanie ?Zgłoś się do nas.

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla psów oparte na metodach pozytywnych. Odbiegamy od tradycyjnych metod szkolenia polegających na stosowaniu kary i przymusu aby wyegzekwować od psa odpowiednie zachowanie. Na naszych spotkaniach właściciele uczą się jak mają postępować z psem i być atrakcyjnym dla niego poprzez smakołyki lub zabawę. Nagrody w postaci smakołyków lub zabawy są najlepszą motywacją dla psa aby wykonywać polecenia właściciela z ochotą i radością a przecież zależy nam nie tylko na posłusznym ale i szczęśliwym psie.

  Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne. 

  Zachęcamy również do uczestnictwa w psim przedszkolu gdzie szczenięta uczą się odpowiednich zachowań poprzez zabawę. Dodatkowo mają kontakt z innymi psami i ludźmi co pomaga lepiej je socjalizować. Oczywiście wiek psa nie jest przeszkodą aby zmienić jego zachowanie ale należy pamiętać, że szczenię jest jak niezapisana karta dlatego łatwiej je prowadzić niż psa dorosłego mającego już pewne nawyki.

  Pamiętajmy, że dobrze ułożony pies to wizerunek wzorowego a przede wszystkim świadomego właściciela.

  Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom uczestniczę w różnych kursach dotyczących szkoleń psów prowadzonych przez specjalistów z kraju i zagranicy. Ostatnim z moich osiągnięć jest ukończenie kursu „ THINK DOG” - tajniki zachowania i szkolenia psów z wynikiem bardzo dobrym.

 

W październiku ukończyłam kurs dyplomowy na licencji brytyjskiej Centre of Applied Pet Ethology ( COAPE) i zostałam dyplomowaną behawiorystką zwierzęcą.